Citrus Zinger banner

Napsali o náslogo-gym-cz

Ať už Aquazinger nebo jiná láhev od zinganything má prostý avšak pro fitness nadšence (a zdaleka nejen pro ně) zásadní úkol a to podporu dodržování pitného režimu v průběhu celého dne.

Celý článek >

logo-gym-cz

Už Vás stejně jako nás v redakci nebaví pít samotnou vodu? Zkuste Zing Anything a nechte se inspirovat. Obyčejná voda brzy začne být velmi nudná a každý dostane dřív, nebo později chuť na něco ochuceného nebo sladkého. Ochuťte si obyčejnou vodu stylově a zdravě.

Celý článek >

logo dokonalazena.cz

Zing Anything vám přináší nový způsob, jak vnést přirozenou chuť a vůni do vašich nápojů a jídel. Aqua Zinger a Citrus Zinger dodá vodě chuť a cennou přírodní složku z ovoce, bylin a zeleniny. Se Salad Zinger vytvoříte chutné zálivky do salátů a marinády. Díky olejům nebo octům dodáte vlastní chuť. Produkty Zing Anything jsou přírodní alternativou umělých dochucovadel, cukru, umělých příchutí a barviv.

Celý článek >

logo Vím co jím .cz

Pitný režim je neoddělitelnou součástí zdravého životního stylu. Ale jak ho správně dodržovat? Kolik tekutin je akorát, kolik je moc, kolik je málo? Co vše se do pitného režimu počítá? Co naopak ne? A je pitný režim vlastně tak důležitý?

Celý článek >

Zing Anything přináší nový způsob, jak vnést přirozenou chuť a vůni do nápojů a jídel. Produkty Zing Anything jsou přírodní alternativou umělých dochucovadel, cukrů, umělých příchutí a barviv.

Celý článek >

logo batul

Naše tělo je z velké části tvořeno vodou, asi 50-55%. Voda je nezbytná pro správnou funkci mnoha v těle probíhajících procesů jako rozpouštění pro život důležitých látek jako vitamínů a iontů. Napomáhá také vstřebávání živin. Velké množství chemických reakcí v těle probíhá za přítomnosti vody. Voda má také za úkol odplavovat zplodiny z těla ven (nadbytečné množství vitamínů, odpad z látkových výměn...).

Celý článek >

logo veronika Wisiorkova

Myšlenka této láhvičky se mi moc líbí a to hlavně proto, že piju z 99% čistou vodu. Občas je ale fajn si ji něčím dochutit. Nabízí se hlavně citrusy (limetky, citróny a pomeranče, mňam), které jsou do této láhve přímo dělané, díky malému "udělátku" na šťávu ve spodní části. Nicméně jsem zkoušela dávat i  zmrzlou okurku, natrhat tam mátu, přidat zmrzlé hrozny a vše se ovědčilo na výbornou :)

Celý článek >

logo dblog

Sice mám s fitkem na pár dnů teď útrum (bůůůůůů :( ), ale aspoň Vám ukážu věci, bez kterých se ve fitku neobejdu. Opět jsem navštívila fyzioterapeuta a ten to moc usměvně neviděl. Mimochodem - naordinoval mi POVINNĚ skleničku vína večer, muhehehehehe! Takže. Na pomyslném žebříčku se o první místo dělí flaška na pití a deodorant. Bez pití nedám ránu a smrdět teda rozhodně taky nechci. Fuj. Momentálně je moje nejoblíbenější láhev tahle od Zinganything, nejenže suprově vypadá, ale můžete si dolů nacpat jakékoliv citrusové ovoce, stačí jen zatočit a máte nej pití. (Na stránkách mají i jiné typy - třeba na maliny a jahody! - mňams). Kam se hrabou přeslazené ''fitkodrinky''. Proč si to kupujete, když chcete hubnout?!

logo with love k

Zing Anything je láhev, kterou jsem si zamilovala na první pohled i použití. Mám ráda změnu, tak jsem spokojená, že každý den můžu mít jiný a hlavně chutný drink.  Na Facebooku najdete spoustu variant včetně “alkoholického” Zingu, samozřejmě ne do gymu :)

Celý článek >

logo Bloges Robes

Známe lahve, které jsou nejen hezky vypadající, ale voda v nich chutná stoprocentně lépe. Jsou to lahvičky ze stránky www.zing-anything. Hned mrkejtete na stránky, protože to chceš!!!! Zing lahve byly vyvinuté hlavně proto, aby podporovaly zdravý životní styl a pitný režim bez cukru a nezdravých dochucovadel. V každém typů máte ve spodku lahve tzv. malý odšťavňovač, kam nacpete přesně to ovoce, které chcete cítit ve své vodě.  

Celý článek >