Partneři

Hesu.cz

HESU je pohyb, který baví
HESU je zdravý přístup k životu
HESU jsou přátelé na celý život
HESU je sportovní akademie Zuzany Hejnové.

Vimcojim.cz

Program "Vím, co jím a piju" je součástí globálního programu "The Choices Programme", který umožňuje spotřebitelům lepší orientaci v nabídce potravin.
Program vznikl na základě výzvy Světové zdravotnické organizace a Organizace OSN pro výživu a zemědělství. Právě tyto organizace upozornily na vybrané živiny, jejichž nadměrná konzumace výrazně zvyšuje riziko vzniku civilizačních chorob.

Hlavním cílem programu je

  • veřejnost k aktivní péči o zdraví
  • vyvolat u veřejnosti zájem o zdravý životní styl
  • podporovat veřejnost ve výběru potravin, které vyhovují parametrům zdravé výživy

Logo Vím, co jím – pomáhá s výběrem potravin

S výběrem výživově hodnotných potravin poradí spotřebitelům snadno a přehledně logo Vím, co jím. Jediným pohledem na obal zjistíte, že produkt má nízký obsah rizikových živin jako jsou sodík, jednoduchý přidaný cukr, nasycené a trans mastné kyseliny. Mnohé potraviny, nesoucí logo, mají i vyšší obsah vlákniny, která je pro lidské tělo nedocenitelná. V současné době je označeno přes 350 výrobků a další neustále přibývají.

 Bikiny-fitness.cz - Vše podstatné o kategorii bikiny fitness.

Gyms

Gyms.cz je fitness portál, kde najdete nejen ideální posilovnu, či trenéra, ale také informace o výživě, tréninku a zdravém životním stylu.

Logo Supertělo.cz

Supertělo.cz - Magazín a sociální síť věnující se zdravému životnímu stylu.

BlogesRobes.cz - TŘI NEJLEPŠÍ KÁMOŠKY. Moderátorka a herečka Nikol, stylistka Kristýna, modelka a vicemiss Míša si založily blog. Každá má jiné zájmy, styl a působí v jiné oblasti, ale jedno mají společné...  Lásku k módě.