vodka zinger

Aqua Zinger – Q & A

Jaké množství nápoje získám jedním rozsekáním ovoce v Aquazinger? »

Přibližně 2 lahve. Klidně to může být i více, v závislosti na tom, jak intenzivní chuť chceme získat. Klíč k dosažení optimálního výsledku – dobře promíchat! Pozor – delší louhování, především tvrdého, méně šťavnatého ovoce zvyšuje chuť. Doporučujeme louhovat přes noc.
2 doplnění lahve pokryjí 2/3 denní potřeby pitného režimu.
Jak dosáhnu u Aquazinger okamžité ochucení vody? »

Rozkrájejte přísady 2-3x za sebou. Našroubujte zpět uzávěr na lahev, doplňte vodou a silně protřepejte. Nechte ovoce 15-20 minut louhovat, znovu protřepejte. Čím tvrdší ovoce, tím déle probíhá ochucení vody!
Jak čistit Aquazinger? »

Pro rychlé čistění odšroubujte spodní díl lahve, vyprázdněte a jednoduše umyjte pod tekoucí vodou. Pozor – doporučujeme mýt v myčce na nádobí (spodní část lahve s břity mýt v horní části myčky).
Jak se zbavím lehce metalické příchuti/zápachu u nerezové lahve? »

I lahve z nerezové oceli 18/8 můžou mít lehce metalickou příchuť, respektive zápach. Zjistíte-li tento nedostatek, držte se prosím návodu na čištění.
Jak zabráním úniku ovocné šťávy při rozšroubování lahve? »

Jestliže je spodní díl Aquazinger naplněn velkým množství ovoce, může se stát, že při rozšroubování vyteče ovocná šťáva. Jednoduše příště naplňte nádobu menším množství ovoce. Neplňte ovoce do nádoby výš, než jsou nože.

Citrus Zinger – Q & A

Jaké množství nápoje získám jedním odšťavením ovoce v Citruszinger? »

Přibližně 2 lahve. Pokuste se ponechat trochu nápoje z prvního plnění lahve, doplňte znovu vodou a dobře protřepejte.
Mám vymačkané ovoce ponechat v lahvi? »

To záleží jen na vás. Jestliže necháte louhovat ovoce delší dobu i s chemicky neošetřenou kůrou, může nápoj lehce zhořknout. V tomto případě přidejte trochu čisté vody.
Mohu přidat do Citruszinger kostky ledu? »

Samozřejmě. Vyndejte odšťavňovač a naplňte lahev kostkami ledu. Odšťavňovač vraťte zpět.
Proč můj Citruszinger někdy netěsní? »

Pravděpodobně je to těsněním. Po čištění musí být těsnění znovu přesně nasazeno, aby 100% těsnilo. Jestliže Citruszinger kape, vyprázdněte lahev, nasaďte těsnění a lahev znovu naplňte.

Vodka Zinger – Q & A

Jak dlouho trvá ochucení vodky u Vodkazinger? »

Pro dosažení optimálního výsledku, nechejte přísady louhovat 1-3 hodiny. Čím déle, tím intenzivnější chuť získáme. Sami vyzkoušejte, jakou chuť vodky preferujete. Vodku a jiný alkohol můžete nechat louhovat 3-48 hodin, v závislosti na použitých přísadách. Také zde platí pravidlo – pořádně protřepat k dosažení optimálního výsledku.
Můžu ve Vodkazinger použít i jiný alkohol? »

Samozřejmě. Vyzkoušejte například ochutit bílé víno broskvemi, nebo jiným šťavnatým ovocem. Citronovou trávu se zázvorem a Tequilou. Gin s okurkou atd.

Salad Zinger – Q & A

Jak dlouho mám nechat louhovat zálivku po rozmixování? »

Jestliže jste použili intenzivní koření jako česnek, zázvor nebo cibuli, neměli byste přesáhnout 10-20 minut. Jestliže jste použili hrušky nebo pepř, nechejte louhovat klidně i 20-60 minut.
Jak uchovávat můj Saladzinger? »

Optimální je spotřebovat zálivku v den výroby. Jedná-li se o delší dobu dochucení, uchovejte Saladzinger v lednici. Dresingy ovšem podávejte při pokojové teplotě a nezapomeňte protřepat.
Má Saladzinger i jiné využití? »

Ano. Buďte kreativní a vytvořte pravý ovocný sirup, aromatizované oleje nebo třeba ocet.

Zinger – Q & A

Kde naleznu recepty pro můj Zinger? »

Navštivte naši stránku receptů.